çizgi
İstanbul'da Antika Gümüş Alanlar

Antikacılar İstanbul'da Antika Gümüş Alanlar, Gümüş Alanlar İstanbul, İstanbul Gümüş Alanlar, Gümüş Alanlar, Antika Alanlar, Gümüş Alan Yerler

Antika Gümüş Eşyalarınızı gümüş ayarına göre gümüş gram fiyatları üzerinde alıyoruz.

Gümüş eşyalarınız gram fiyatı üzerinde olabilir, gümüşlerinizin değerini Antikacılar.com ile ücretsiz öğrenebilir nakit olarak satabilirsiniz.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de altından daha ucuz olan gümüş daha geniş alanlara yayıldığı ve oldukça kolay bulunduğu için çok daha fazla kullanım alanına sahiptir. Sünek yapısı sayesindekolayca eritilebilir ve şekillendirilebilir. Yapı itibarıyla, altından daha sert bakırdan daha yumuşaktır. Saf gümüş, tırnakla çizilebilecek derecede yumuşaktır. Çok yumuşak olması nedeniyle genellikle bakırla birlikte kullanılır. Hem ısı hem de elektrik enerjisi iletkenliği oldukça yüksektir. Tüm metaller arasında en beyazıdır. Özenle parlatıldığında, kusursuz bir yüzey ortaya çıkar. Takı ve mücevher dünyasında onu vazgeçilmez kılan nedenlerin başında da bu özelliği gelir.

Gümüş Eşya

Gümüş Çay Takımı, Gümüş Kahve Takımı, Gümüş Süt Takımı, Gümüş Tabak, Gümüş Çatal Bıçak Takımı, Gümüş Tepsi, Gümüş Sürahi, Gümüş Bardak, Gümüş Vazo, Gümüş Şamdan, Gümüş Gondol, Gümüş Jardinyer, Gümüş kaşıklık, Gümüş Aksesuar, Gümüş Kemer, Gümüş Takı gibi ürünlerin kategorize edildiği ürünlerdir.

Gümüşalanlar olarak biz her nevi antika gümüş ürünleri değerinde nakit olarak alıyoruz.

800 Ayar Gümüş, 900 Ayar Gümüş, 925 Ayar Gümüş, İran Damgalı Gümüşler, Tuğralı Gümüş, Avrupa Gümüş, Osmanlı Gümüş Eşya, Telkari Gümüş, Gümüş Obje, Antika Gümüş, Gümüş Eşya ve diğer tüm gümüşlerinizi değerlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz...