çizgi
Antika Sehpa

Antika Sehpa Alanlar, Antika Varaklı Sehpa Alanlar, Sehpa Nedir, Antika Sedefli Sehpa Alanlar, Antika Markuteri Sehpa Alanlar, Antika Fransız Sehpa Alanlar

Sehpa, üzerine tepsi, vazo, çay, kahve fincanları, şerbetlik gibi eşyaların konulabildiği üç,dört ve altı ayaklı mobilyalar. Genellikle altı köşelidir. Abonoz, ceviz, şimşir gibi sert ağaçlardan yapılır. Sedef, Fildişi, kemik kakma olanları, altın ve gümüş tellerle süslenenleri vardır. Yüzeyi ve yan gövdeleri oyma desenlerle süslenen, üzerlerine çiçekli seramik tabla yerleştirilen örnekleri de görülür.

Antika Eşyalar kategorisinde mobilya ve tamamlayıcı ürünlerin çeşitleriyle ilgili bilgi alabilir, ürünlerinizi nakit olarak değerinde satabilirsiniz.

Her nevi antika eşya alım satımı ile ilgilenen firmamız antika mobilya almak ve satmak istediğinizde size ürün çeşitleriyle ve ücretsiz ekspertiz hizmeti ile yardımcı oluyor.

Ürün temin etmek için adresimize bekliyoruz.

Antika mobilya ve satmak için mail ya da Whatsapp üzerinden ürünlerinizin fotoğraflarını bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.