çizgi
Antika Eşya Alanlar İstanbul

Antika Eşya Alanlar İstanbul, Antika Alanlar İstanbul, İstanbul'da Antika Eşya Alanlar, İstanbul Antikacılar, İSTANBUL ANTİKA EŞYA ALANLAR Sorgularınıza yanıt bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

İstanbul'un tüm semt ve mahallelerine antika hizmetleri sağlayan şirketimiz her nevi antika eşya alım satımı, antika ürün ve hizmetleri, ücretsiz antika ekspertizi ve eserleriniz ile ilgili bilgi alabilmeniz için online hizmetlerini sürdürüyor.

İstanbul Kadıköy'de bulunan antika mağazalarında antika severler ve koleksiyonerlerin uğrak merkezi olmaya devam eden şirketimiz, yurdışında da 50'yi başkın bölgeye yapmış olduğu ziyaretlerle evinizi dekorasyonunda kullanabileceğiniz sanatsal mükemmelikleri siz değerli müşterilerimizin ilgisine sunma görevini deüstlenmiş durumda.

Yurdışında ve Yurtiçinde komple ev eşyalarını satmak isteyenlerin değerli eserlerini piyasa değerlerinin üzerinde fiyatlarla nakit olarak alıp sergileyen şirketimiz ile iletişime geçerek antikalarınız, ürün tedarik etme ya da herhangi bir sorunuzun cevabını alailirsiniz.

Hisar Antik Merkez: 0216 337 07 17

Hakan Kartal GSM: 0532 400 28 86

MAİL: hakankartal69@gmail.com