çizgi
Antika Alanlar

Antika Alanlar, antika alanlar, antika alan antikacılar, antika alım satımı, antika eşya alanlar ve antikacılar, antika alım satımı, antika, sorgularına yanıt bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Antika, maddi değeri olan eski eşyalara verilen isimdir. Sanatsal güzellikler ve bir tarih kokusunu alabileceğiniz nadir eserler, müthiş bir sanat ile yazılmış tarihi değerler, hatıraların günümüze kadar ulaşmasıdır kısacası.

Antikacılık bu sanatsal eserleri ve tarihi değerleri yeni nesillere aktarabilmek, diğer taraftan ise antika severlerin nostalji tutkusuna bir yanıt verebilmektir. 

Koleksiyoner ve antika meraklılarına bu hizmeti sağlayabilmek için başta Fransa, Almanya, Amerika, Hollanda, Yunanistan, Hindistan olmak üzere 50'yi aşkın bölgeye ticari seyahatler düzenleyip çeşitli müzayedeler ve antika satıcılarından ürün topluyoruz.

Antikacılar.com olarak Türkiye'de de 81 vilayetin tüm bölgelerine tamamen ücretsiz antika ekspertiz hizmeti sağlayarak siz değerli müşterilerimizin satmayı düşündüğünüz tüm antika eşyalarını değerinde nakit olarak üstelik ayağınıza kadar gelip sizi yormadan alabiliriz.

Antika Alanlar olarak, Tablo, Hat Yazı, Ferman, El Yazması Kuran-ı Kerim, Gümüş Eşya, İpek Halı, Tekke malzemeleri, osmanlı eşyalar ve aklınıza gelebilecek her nevi antikayı alıyoruz.